Відновив свої засідання «English Speaking Club» з носієм англійської мови Деббі Рейнхарт!

06.10.2023 на кафедрі англійської філології та лінгводидактики ФІСФ СумДПУ імені А.С. Макаренка пройшла перша у цьому навчальному році зустріч English Speaking Club на тему: IDIOMS AND CONVERSATION STARTERS з носієм англійської мови зі Сполучених Штатів Деббі Рейнхарт, яка вже другий рік працює на кафедрі у межах міжнародного проєкту «Віртуальний викладач англійської мови» («Virtual English Language Educator»).

Як завжди, Деббі Райнхарт запропонувала студентам цікаві інтерактивні завдання, що сприяли покращенню навичок володіння англійською мовою, формуванню кросскультурної компетентності та розвитку мовленнєвих навичок.

Долучайтесь до Speaking Club, адже це унікальна можливість покращити рівень володіння англійською, навчитись вільно вступати у діалог з носієм мови, розширити словниковий запас та збагатити свої лінгвокультурні знання!