Вийшов черговий номер наукового рецензованого видання "Слобожанський науковий вісник. Серія: Філологія" (№3, 2023 р.), який включено до переліку наукових фахових видань України (категорія Б).
На сторінках наукового журналу представлено оригінальні наукові розвідки науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України та закордоння, педагогів-практиків, здобувачів наукового ступеня та здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні
Матеріали наукових статей визначають національні та світові тенденції розвитку мовознавства, літературознавства, методики, філологічної та педагогічної освіти, активно впроваджуються у практичну діяльність.
Детальніше ознайомитися з матеріалами третього номеру наукового журналу "Слобожанський науковий вісник. Серія: Філологія" можна на сайті видання за покликанням: https://journals.spu.sumy.ua
Засновником журанілу є Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка. У редакційну колегію входять фахівці факультету іноземної та слов'янської філології: докт. пед. н., проф. Семеног О.М., докт. філ. н., проф. Горболіс Л.М., канд. філ. н. доц. Герман В.В., канд. філ. н. доц. Козлова В.В., канд. філ. н. доц. Рудь О.М.