Віртуальна академічна кава

2 грудня 2020 року о 16.00 студенти філологічного, за участю координатора факультету з питань етики та академічної доброчесності – к. філол. н., доц. кафедри германської філології Козлової Вікторії Вікторівни та студентки-магістрантки Тарасенко Ганни, обговорювали хвилюючі питання, пов’язані з викликами дистанційного навчання та дотриманням за цих умов цінностей академічної доброчесності у форматі «Віртуальна академічна кава».

У дружній, неформальній обстановці обмінювалися переживаннями та досвідом з таких питань:

1. Diabolus non est tam ater, ac pingitur або як вберегтися від стресу перед сесією?
  2. Як знайти спільну мову з викладачем?
  3. Як дати собі пинка або де шукати мотивацію до навчання?

Студенти мали змогу озвучити проблемні моменти, пов’язані з навчанням у режимі онлайн, поділилися лайфхаками тайм-менеджменту та боротьби зі стресом. Погодилися на думці, що такі зустрічі додають натхнення, мотивують самовдосконалюватися та дають змогу вирватися за межі ізоляції наодинці з мовчазним монітором.

Висловлюємо щиру вдячність студентам за відкритість та небайдужість до проблем, що зазвичай замовчуються. До нових зустрічей за філіжанкою ароматної кави! ☕