Новини факультету

Віртуальна літературна виставка "Світ книг у витках часу" від студентів факультету іноземної та слов’янської філології

Фіналізацією діяльності в поточному навчальному році нашого літературного клубу, який функціонує під керівництвом доцента Олени БАГАЦЬКОЇ у межах лінгвістичного хабу E-LinguaScope на кафедрі англійської філології та лінгводидактики, стала Віртуальна літературна виставка улюблених художніх творів британських і американських авторів «Світ книг у витках часу», яка гостинно відчинила свої віртуальні двері для студентів першого та четвертого курсу факультету іноземної та слов’янської філології і стала кульмінацією нашого дослідження британської та американської літератури!

Мета заходу – заохотити студентів до творчого підходу до вивчення літератури, надихнути на самостійне творче вираження, а також розширити міжкультурне розуміння та світогляд, ознайомивши їх із різними культурними контекстами, які представлені в літературі британських і американських авторів.

Підготовка до віртуальної літературної виставки стала справжнім творчим викликом як для студентів, так і для їхнього керівника, оскільки кожна група ретельно підходила до створення власної віртуальної вітрини літературних шедеврів, досліджуючи біографії авторів, аналізуючи сюжети й образи їхніх творів, продумуючи дизайн та інтерактивні елементи експозиції.

Так, наші літературознавці-аматори – студенти першого курсу, здебільшого, зосередилися на класичних британських і американських письменниках, таких як Шарлотта Бронте, Оскар Уайльд, Луїза Мей Олкотт, Ральф Елісон, Джек Лондон, Кейт Чопін, Гарпер Лі. Вони натхненно занурилися у вивчення творчості класиків, намагаючись дослідити, а потім представити їхній унікальний стиль і внесок у світову літературу.

Досвічені літературні експерти – студенти четвертого курсу, фокусом своєї творчої розвідки обрали сучасних англомовних письменників, таких як Джордж Орвелл, Стівен Кінг, Лангстон Г'юз, Ерін Моргенштерн, Мет Геіг, Ленедл Рей. Їхні віртуальні вітрини вражали глибиною аналізу творчості обраних авторів, а також іноваційними підходами до презентації, наприклад, створенням візуальної поезії Ланґстона Г'юза, яка демонструвала ключові мотиви його поезії.

Загалом, наша віртуальна виставка стала справжнім літературним дійством, на якому всі учасники змогли не лише збагатити свої літературні знання, а й розвинути критичне мислення, креативність та презентаційні навички. Маємо надію, що ми надихнули всіх учасників на подальше захоплення і дослідження світу англомовної літератури.

Меню