Виступ доц. Козлової В.В. "Культура академічної доброчесності в освітньому середовищі"

Координатор факультету іноземної та слов’янської філологіі в комісії з питань етики та академічної доброчесності СумДПУ імені А.С. Макаренка доцент Козлова В.В. презентувала досвід українських вишів, щодо практики створення суспільної підтримки доброчесності та розповіла про практики популяризації академічної доброчесності на нашому факультеті.

Виступ було представлено в межах лекціі керівника наукової Лабораторії" Академічна культура молодих дослідників", професора Семеног О.М. "Академічна доброчесність і академічна культура у вимірах комунікативної взаємодії: університет-школа", яка відбулась 10.09.2020 о 14:30 у Гугл-Meet.