Вітаємо Драновську Єлизавету, студентку 3-го курсу факультету іноземної та слов’янської філології з 3 місцем у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

26 грудня 2022 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка  відбувся  ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти.

У рамках конкурсу 3 місце посіла студентка 3 курсу факультету іноземної та слов'янської філології Драновська Єлизавета, керівник – Герман В. В.

Конкурси з української мови пробуджують патріотизм у сучасної молоді, формують бережне ставлення до мови та підвищують рівень спілкування рідною мовою. Мова ‒ ДНК нації. Бережімо й спілкуємося українською!