Вітаємо переможців I етапу у Міжнародних конкурсах

9 листопада 2022  року в межах святкування Дня української писемності та мови в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка було проведено І етап ХХІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в дистанційному форматі.

У Конкурсі взяли участь 30 студентів університету, із них: 18 студентів факультету іноземної та слов’янської філології та 12 студентів інших навчально-наукових інститутів та факультетів.

За рішенням журі переможцями визначено:

1 місце – Драновська Єлизавета Олегівна (3 курс);

2 місце – Коцаревська Дарія Юріївна (4 курс);

3 місце – Грицай Єлизавета Олегівна (4 курс).

На факультеті іноземної та слов’янської філології відбувся І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, мета якого – популяризувати творчість поета, піднести престиж української мови, а також виявити літературні здібності.

Вітаємо переможців 1 етапу:

1 місце – Сердюк Катерина;

2 місце – Прихідько Юлія, Маценко Світлана, Прокопенко Марія;

3 місце – Новікова Мирослава, Деркач Катерина, Провозьон Софія, Савченко Катерина, Шевченко Валерія.

Бажаємо НАШИМ СТУДЕНТАМ подальших успіхів!