Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

13 грудня 2023 року Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка  традиційно приймав у своїх стінах учасників ІІІ етапу ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета конкурсу - сприяти утвердженню української мови як державної, піднесенню її престижу, вихованню в молодого покоління українців поваги до мови свого народу, його культури та традицій.

Цьогоріч у ІІІ етапі конкурсу взяли участь 15 студентів фахової передвищої освіти та 4 студенти закладів вищої освіти. Єлизавета Драновська, студентка 4 курсу факультету іноземної та слов’янської філології (керівник – В.Герман,  доцент кафедри української мови і літератури) гідно представила СумДПУ імені А.С. Макаренка,  посівши І місце.

Щиро вітаємо здобувачку освіти та її наукового наставника, бажаємо подальших успіхів і нових перемог!