"Я в серці маю те, що не вмирає..." (заходи до 150-річчя Лесі Українки)

Сьогодні, у день народження Лесі Українки, студенти філологічного провели ряд заходів, присвячених 150-річчю мисткині.

Так, студенти-філологи мали змогу долучитися до факультетського флешмобу, завітали в літературну світлицю, присвячену Лесі, у лабораторії літературного краєзнавства, де почули цікаві факти про перебування Лесі Українки на Сумщині, відвідали виставку в Науковій бібліотеці Сумського педагогічного.

Цікавим був круглий стіл "Я в серці маю те, що не вмирає...", на якому Надія Кириленко ознайомила першокурсників із різножанровою творчістю Лесі Українки, її місцем у літературному процесі. Майбутні філологи ділилися цікавими фактами про поетесу, переглядали презентацію, відео, читали поезії. Студенти запланували відвідати музей Лесі в Косівщині, що на Сумщині.