Заходи до Шевченківських днів на факультеті іноземної та слов’янської філології

На факультеті іноземної та слов’янської філології відбулися Шевченківські заходи, зокрема студентські флешмоби, конкурси та щорічні обласні Шевченківські читання з нагоди 209-ї річниці від дня народження генія України, світоча української культури – видатного українського поета, письменника, художника, основоположника нової української літератури – Тараса Шевченка.

У заходах традиційно беруть участь студенти та учні Сумщини, які причащаються до величі потужного слова митця, пробуджують у собі незламну правду і мудрість Кобзаря. Творчість Шевченка сьогодні оновилася, бо це пророк, медіум, геній, який піднявся до висот людського духу. Його вірші, проза, драматургія не залишають нікого байдужим, бо вони звернені до всього людства і кожної людини, у них – любов до своєї землі, культури, народу.

Кожен молодий науковець по-своєму трактує творчість Тараса Шевченка, тому зміг представити її багатогранно.

Заходи ще раз підтверджують думку про те, що геніальні твори майстра є явищем світової культури і завжди сучасні.

Модератор заходу – доцент Надія Кириленко