Засідання експертної ради стейкхолдерів ОПП Середня освіта (французька та англійська мови)

17 листопада відбулося засідання експертної ради стейкхолдерів ОПП Середня освіта (французька та англійська мови).

На засідання обговорювалися не тільки зміни до освітньо-професійної програми, але й такі актуальні проблеми як профорієнтаційна робота, взаємодія з Асоціацією викладачів французької мови України. Було затверджено зміни складу експертної ради стейкхолдерів, зокрема введено до її складу Бортник Фаїну Миколаївну, вчительку французької мови Лисичанського багатопрофільного ліцею, Боюн Катерину Олегівну, випускницю нашого університету, викладачку французької мови та здобувачів освіти Сахна Іллю Миколайовича та Калініченка Артема Юрійовича.