Засідання експертної ради стейкхолдерів спеціальності 014 Французька мова і література

Минулого тижня відбулося засідання експертної ради стейкхолдерів спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (французька)).

Дистанційний формат засідання зумовлений не лише карантинними обмеженнями, а й прагненням залучити до прийняття рішень закордонної експертки Тетяни Фесенко, викладачки Institut National des langues et civilisations orientales, що є частиною Сорбонни (La Sorbonne, Paris, France). До конференції долучилися інші члени експертної ради, розробники освітньо-професійної програми Середня освіта (Французька та англійська мови), співробітники факультету, яким небайдужа доля спеціальності. У неформальній обстановці було обговорено нагальні проблеми розвитку спеціальності, окреслено шляхи їх вирішення. Колеги ділилися досвідом щодо дистанційної роботи в умовах карантину. Врешті, усі дійшли висновку, що такі зустрічі мають проходити частіше, щоб забезпечувати підтримку і взаємодопомогу в педагогічній діяльності.