Засідання гуртка «МЕДІАУЧЕНЬ» або телеміст Суми - Слов'янськ

4 листопада 2021 року магістранти-філологи спільно з викладачами кафедри української мови і літератури в межах виробничої практики провели друге засідання  гуртка «МЕДІАУЧЕНЬ» з вихованцями комунального закладу «Станція юних техніків міста Слов'янська», учнями різних шкіл та студентів коледжів (керівник гуртка – аспірантка Сьоміна А.).

Студенти-магістранти, проф. кафедри української мови і літератури О. М. Семеног провели онлайн-презентацію свого рідного факультету іноземної та слов’янської філології,  презентували відео, а також розповіли про:

• «Вступ 2022: актуальні питання» ‒ Вікторія Лисянська, магістрантка факультету іноземної та слов‘янської філології СумДПУ імені А.С.Макаренка;
  • «Студентське самоврядування: від «А» до «Я», спікер: Анастасія Воронова, магістрантка факультету іноземної та слов‘янської філології СумДПУ імені А.С.Макаренка;
  • «Філолог-обличчя країни», Аліна Зленко, магістрантка факультету іноземної та слов‘янської філології СумДПУ імені А.С.Макаренка;

Наголосили також про те, ким може працювати філолог після навчання, які є сучасні та затребувані професії.

Представили свій проєкт на допомогу абітурієнтам М. Ячменик, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри української мови і літератури. Анкета, які потрібно заповнити дитині, щоб визначитися із професією, добре підготовлена.

Присутнім була також представлена презентація аспірантки Анастасії Сьоміної, приуроченого до Дня української мови та писемності, в рамках якого говорили про походження і розвиток української мови, її найвидатніших творців, а також взяли участь у вікторині. Завданням було створити речення, у якому б усі слова починалися на букву "К".

Вдячні усім учасникам і організаторам, були раді поспілкуватися у такій теплій атмосфері!