Засідання круглого столу «Країнознавчі аспекти США»

Вітаємо, педагогічна родино! Раді поділитися з вами новинами нашого студентського життя.

Студенти 331.1 групи СумДПУ ім. А.С. Макаренка провели 2 засідання круглого столу «Країнознавчі аспекти США» (22.11.2023 та 29.11.2023) у рамках гуртка «Країнознавство США: соціокультурний аспект» (керівник – доц. Буренко Т.М.)

Усі студенти були в захваті від такого досвіду. Вони мали можливість висловити свої думки та ідеї, а також почути точку зору інших учасників. Обговорення було жвавим та змістовним.

Особливо цікавими були обговорення тем про американську культуру та природничі дива США. Студенти дізналися багато нового про історію, культуру та природу Сполучених Штатів. Були обговорені багато різноманітних тем, серед яких:

• Native American Languages in the US;
  • Ost-Insk company in the history of colonization;
  • How the USA became an independent state;
  • American Culture: Movies, Music, Sports, and Cooking;
  • The Prohibition era;
  • Cuisine and Food Culture of the USA;
  • Media in USA;
  • Exploring the natural wonders of the United States: National parks and landmarks;
  • Educational system in the USA та ін..

Це стало чудовою можливістю для студентів обмінятися знаннями та досвідом, розвинути важливі навички, необхідні для успішної роботи та навчання.

Студенти 331.1 групи дякують за таку можливість!