Засідання наукового студентського гуртка «Урок української літератури: проблеми, досвід, знахідки»

«СТЕЖКАМИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ» – таку назву мав літературний захід, що відбувся 25 листопада за сприяння студентів-філологів 241 та 211 груп.

Студенти освітнього ступеня бакалавра змогли простежити втілення образу козаків і національно-визвольної боротьби часів козацтва у літописних, художніх поетичних творах та кінематографі, продемонструвати національний характер творів про козаків. Студенти – майбутні вчителі-філологи – переконалися, що українська література як навчальна дисципліна в закладі загальної середньої освіти сприяє вихованню свідомої патріотичної особистості, розвиває історичну пам’ять, спонукає до вивчення української мови та літератури, формує естетичні смаки і культуру світосприйняття засобами художнього слова. Свого часу Іван Франко зазначав, що найперша прикмета освіти – знати минуле і сучасне свого народу. Українська література – це художній літопис минулого, перегук століть, духовна скарбниця нації, саме на основі художніх творів необхідно виховувати національну психологію і світосприйняття підростаючого покоління.