Засідання Української спілки германістів вищої школи за участі членів кафедри теорії та практики романо-германський мов

16.02.2024 року відбулася зустріч членів Української спілки германістів вищої школи.

На засіданні присутні дійсні члени Української спілки германістів вищої школи, викладачі кафедри теорії та практики романо-германських мов факультету іноземної та словенської філології, а саме: д.філол.н., професор Школяренко В.І., к.п.н., доц. Солощенко В.М., к.ф.н., доц. Соколова І.В.

На засіданні спілки було обговорено питання сприяння організації й координації наукових досліджень в галузі германістики, дидактики та методики викладання німецької мови як іноземної, узагальнення інформації про стан науково-методичних досліджень, про організацію підготовки науково-педагогічних кадрів в галузі германістики в Україні та в інших країнах, та впровадження цих досліджень в практику підготовки науково-педагогічних кадрів та інших фахівців з німецької мови і налагодження систематичного інформування науково-педагогічних кадрів та зацікавлених організації й установ про стан цих досліджень.