Зустріч студентів-українських філологів з учасницею міжнародного проєкту «Gender equality» за програмою Erasmus+

Відбулось засідання гуртка студентів 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта. Українська мова і література з Лізою Марченко, учасницею міжнародного проєкту "Gender equality" в мальовничому Paplatele, Lithuania.

Студентка 2 курсу Єлизавета Марченко розповіла про участь у міжнародному проєкті "Gender equality" за програмою Erasmus+.

30 учасників із різних країн, включаючи Грецію, Литву, Грузію, Латвію, Туреччину та нашу Україну. Разом ми створили неймовірну міжнародну команду, що об'єднується важливою та потужною темою - гендерною рівністю.

Ми активно ділилися своїми думками, досвідом, обговорювали шляхи спільної роботи для підвищення усвідомлення та забезпечення розвитку гендерної рівності в нашому суспільстві.

Наша команда відкривала Україну для учасників з різних частин світу. Ми з гордістю розповідали про нашу багату культуру, українські звичаї, унікальний народний дух та болючу реальність.

Проєкт став неймовірною можливістю розвиватись, навчатися та впливати на світ навколо нас.