Зустріч з директором агенції регіонального розвитку Сумської області

У понеділок, 26 червня 2023 р., відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної (наукової) роботи Кудріної Ольги Юріївни та представників кафедр Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з директором агенції регіонального розвитку Сумської області Старіковим Григорієм Миколайовичем.

На зустрічі були представлені проєкти різних кафедр нашого університету, спрямовані на підтримку Сумського регіону в сьогоднішніх умовах та їх подальший розвиток у післявоєнний час.

В.о. завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики Подосиннікова Ганна Ігорівна представила кафедральний проєкт «Багатопрофільний центр “Інтернаціоналізація мовної освіти в межах сталого розвитку регіону в умовах воєнного та післявоєнного стану”».