Краєзнавча робота

Виховна робота

У жовтні, серед різнобарв'я листя і все ще теплої погоди так і хочеться куди-небудь поїхати, піти... А й справді, чому б і ні?))

Так, 18 жовтня студенти першого і другого курсів філфаку із Надією Кириленко відвідали місто Гетьманської столиці – Батурин. Побували у найвизначніших його місцях: палаці Кирила Розумовського, у Будинку Кочубея і Кочубеївському парку, ну і звісно, не залишили осторонь Цитадель Батуринської фортеці.

День був яскравим і насиченим: ми багато чого дізналися, знайшли нових друзів, погуляли у парку, який так і багрянів усіма теплими медовими відтінками осені - жовтими, червоними, помаранчевими..., посміялися, пораділи вже за майже останні "усмішки жовтня", поспілкувалися, і просто відпочили від сірої буденності.

Дякуємо усім, хто зробив цей день: студентам і викладачеві, водію та екскурсоводам. Традиціям не зраджуємо - подорожуємо і радіємо життю.

P.S. Організовували екскурсію буквально за день, навіть, за вечір, і ми це зробили. На що тільки студенти не підуть заради того, аби все ж таки відволіктися від університетських буднів і поринути у казкову атмосферу осінньої пори.

Меню