Конкурси

Виховна робота

Обласний конкурс на кращу творчу письмову роботу англійською мовою (Write With Pleasure Competition)

Квітень – травень проведення традиційного обласного конкурсу на кращу творчу письмову роботу англійською мовою (Write With Pleasure Competition) серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації за підтримки волонтерів Корпусу Миру США в Україні, який був започаткований у 2013 році, та церемонія нагородження переможців і призерів конкурсу.

Конкурс організує та проводить Ресурсний центр професійного розвитку вчителів англійської мови (координатор – Голубкова Н.Л.), факультет іноземної та слов’янської філології, кафедра практики англійської мови СумДПУ. До проведення цього заходу активно залучається Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради.

Мета даного заходу – сприяти розвитку творчого мислення та заохотити дітей і молодь до вивчення англійської мови. Саме це є тими завданнями, що стоять перед учителями шкіл, викладачами ВНЗ і волонтерами Корпусу Миру США, які працюють в освітніх закладах України.

Творчий конкурс «СТУДЛІТ»

Із 2015 року на факультеті проводиться щорічний обласний творчий конкурс «Студліт», який об’єднує молодих літераторів різних жанрів із закладів області (як учнів, так і студентів). Конкурс проводиться спільно з обласною організацією Спілки письменників України. Організатор заходу – заступник декана ФІСФ Кириленко Надія Іванівна. Приємно, що серед переможців є й студенти нашого університету.

ТВОРЧИЙ КОНКУРС «Студліт-2020»

20 травня було підбито підсумки творчого конкурсу «Студліт-20», який щорічно проводиться на факультеті іноземної та слов’янської філології спільно з Сумською організацією національної спілки письменників України.

Студентська та учнівська молодь випробовувала себе в різних жанрах: вірші, оповідання, есе.

Приємно, що конкурс із кожним роком об’єднує все більше учнівської та студентської молоді. Так, цьогоріч до нього долучилися не лише молоді поети і письменники з Сумщини, а й студенти з Мелітополя.

Серед переможців є й студенти нашого факультету. Вітаємо із заслуженою перемогою:

  • Ковтуненко О. – 1 місце;
  • Замошнікову В. – 2 місце.

Бажаємо нових творчих перемог!

Меню