Лабораторія українського фольклору

Наукові заходи

18 листопада відбувся науково-практичний семінар «Фольклор Сумщини: сучасний стан та перспективи вивчення», присвячений 10-річчю лабораторії українського фольклору, яка працює на слов’янському відділенні факультету іноземної та слов’янської філології.

На семінарі були присутні представники департаменту освіти Сумської обласної адміністрації та Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв. Колектив лабораторії було нагороджено почесною грамотою Сумської обласної адміністрації.

Цікавими й змістовними були наукові доповіді та презентації співробітників лабораторії: П’ятаченка С.В., Кириленко Н.І., Кумеди О.П. та студентів-філологів українського та російського відділення, які виїжджали на фольклорні експедиції по області та Україні під керівництвом наукових керівників (доцента Кириленко Н.І. та доцента П’ятаченка С.В).

Окрасою семінару стали автентичний спів учасників фольклорно-етнографічного колективу «Серпанок» під керівництвом викладача факультету мистецтв Олени Гончаренко та пісні, зібрані учасниками гуртка «Фольклорні традиції Сумщини», який веде Надія Кириленко.

Та головне: усі учасники семінару відчули, що фольклор Сумщини – невичерпне джерело, в якому втілені найвищі духовні цінності й орієнтири.

Меню