Співпраця

Кафедра англійської філології та лінгводидактики

  1. 15 червня 2022 проведено засідання стейкхолдерів ОПП Середня освіта (Українська мова і література), Середня освіта (Англійська мова) «Формування ключових компетентностей здобувачів освіти в умовах війни»
  2. Керівництво підготовкою проєкту (Козлова В.В.) «Інноваційний LINGUA HUB у ЗВО» як майданчик для багатовекторної взаємодії, що передбачає започаткування і проведення мовних курсів, організацію та ефективну роботу диспут-клубів, курсів підвищення кваліфікації, спільну публікаційну діяльність (як на локальному рівні, так і з іноземними колегами) за участю представників Університету імені Альфреда Нобеля (м.Дніпро), Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія», Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м.Київ, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Черкаського державного технологічного університету, ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка", Львівського національного університету ім. І. Франка, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Українського державного університету науки і технологій, Луцького національного технічного університету.
  3. Зустріч студентів ОП з учителями-стейкхолдерами, представниками баз практики: 21 квітня 2022 р. на платформі Zoom відеоконференція для студентів 3 курсу, у підготовці та проведення якої взяли участь керівники практики від університету (І.В.Ємець) і кафедри англійської філології та лінгводидактики (Г.І.Подосиннікова), методисти з фаху від кафедри англійської філології та лінгводидактики (доценти Г.І.Подосиннікова, С.Ф.Алексенко), представники баз практики, учителі та представники адміністрації: В.В.Магіс, О.С.Марченко (ЗЗСО Гімназія №1 м. Суми), І.І.Пушко (ЗЗСО Класична гімназія м. Суми), З.Б.Ходенко (ЗЗСО №25 м. Суми).
  4. Зустріч студентів ОП з учителями-стейкхолдерами, представниками баз практики: 7 квітня 2022р. на платформі Zoom відеоконференція для студентів 4 курсу, учителі-методисти В.В.Магіс, О.С.Марченко (ЗЗСО Гімназія №1 м. Суми), І.І.Пушко (ЗЗСО Класична гімназія м. Суми), З.Б.Ходенко (ЗЗСО №25 м. Суми).
  5. К.ф.н., доц. Козлова В.В. – голова журі конкурсу на кращу розробку уроку з «Англійська мова» як предмету загальноосвітньої підготовки серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021/2022 навчальному році.
  6. Залучення роботодавця, професіонала-практика заступника директора Сумської класичної гімназії, спеціаліста вищої категорії «Вчитель-методист», вчителя англійської мови Пушко Ірини Ігорівни до проведення практичного заняття за темою «Характеристика сучасного вчителя іноземних мов» ОК «Вступ до спеціальності» 2.12.2021 (к.ф.н., доц. Козлова В.В.).
  7. 2 листопада 2021р. організовано та проведено Круглий стіл: «Моніторинг та удосконалення освітніх програм» зі стейкголдерами – вчителями з метою обговорення пропозицій щодо оновлення, покращення програми підготовки майбутніх учителів іноземних мов (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)): ОПП (Англійська та німецька мови), ОПП (Англійська та французька мови); 014 Середня освіта (Англійська мова і література) ОПП (Мова і література (англійська))
  8. Залучення стейкголдерів до освітнього процесу у межах ОК «Вступ до спеціальності» ОПП Середня освіта (Англійська та німецька мови), ОПП Середня освіта (Англійська та французька мови), ОПП Середня освіта (Французька та англійська мови) на практичне заняття «Студентоцентроване навчання, викладання та оцінювання в СумДПУ імені А.С. Макаренка» у якості гостьового спікера-стейкголдера запрошено багаторічну студентську екс-ректорку нашого університету, випускницю факультету іноземної та слов'янської філології М. М. Острогу. 30.09.21 (к.ф.н., доц. Козлова В.В.).
  9. 29 вересня 2021р пройшов онлайн майстер-клас «Business Side Of Being a Teacher: three up-to-day professional paths» нашого випускника-магістра, вчителя англійської мови Олександра Чечуліна. Проведення заходу було організувано Міжуніверситетською науково-дослідною лабораторією сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова). До вебінару долучилися студенти старших курсів і магістранти спеціальності 014 Освіта (Англійська мова та друга іноземна), а також провідні викладачі кафедри англійської філології та лінгводидактики – завідувач кафедри В.В.Козлова, доценти Г.І.Подосиннікова, О.В.Багацька та заступник декана факультету доцент Т.М.Буренко.

Меню