До днів науки СумДПУ імені А. С. Макеренка: на кафедрі іноземних мов відбулася студентська наукова конференція

24 квітня 2024 року за ініціативи кафедри іноземних мов Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка було проведено міждисциплінарну студентську наукову конференцію, присвячену ДНЯМ НАУКИ, що є традиційним щорічним заходом в нашому університеті.

На кафедрі англійської філології та лінгводидактики завершилася педагогічна навчально-методична практика, яка стала цінним незабутнім досвідом для cтудентів

На кафедрі англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології завершилася педагогічна навчально-методична практика 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), керівник практики к.пед.н., доц. зав.кафедри Г.І.Подосиннікова.

Міжуніверситетька співпраця: до гостьової лекції на кафедрі англійської філології та лінгводидактики завітали представники закладів вищої та фахової передвищої освіти з різних міст України

23.04.2024 на кафедрі англійської філології та лінгводидактики на базі Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (кер. к.пед.н., доц. Г.І.Подосиннікова) відбулася інтерактивна лекція к.пед.н., доцента ГЕМБАРУК Алли Степанівни, доцента кафедри англійської мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з теми "Planning a Good Lesson".

Засідання членів Лабораторії інфомедійної грамотності СумДПУ

22 квітня відбулося засідання членів Лабораторії інфомедійної грамотності СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Міжобласна нарада ОМО викладачів української філології ЗФПО Сумської області «ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ПРАКТИКИ В УМОВАХ ВІЙНИ»

18 квітня 2024 року відбулася міжобласна нарада ОМО викладачів української філології ЗФПО Сумської області «ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ПРАКТИКИ В УМОВАХ ВІЙНИ» у режимі відеоконференції з використанням онлайн-платформи Google Meet.

Участь студентів-україністів у всеукраїнській конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІНГВІСТИКИ ТА ЛІНГВОДИДАКТИКИ»

Студенти спеціальності  «Середня освіта ( Українська мова і література)»  взяли активну участь всеукраїнська студентська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІНГВІСТИКИ ТА ЛІНГВОДИДАКТИКИ» на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Гостьова лекція професора СумДПУ в межах форуму «Українська мова як маркер національної ідентичності: від традицій до сучасності»

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного упродовж 16-23 квітня 2024 року проходить форумі Мовний  арсенал «Українська мова як маркер національної ідентичності: від традицій до сучасності».

Участь студента СумДПУ в освітньому заході з академічної доброчесності в рамках Програми «U-LEAD з Європою»

Студент 3 курсу спеціальності Середня освіта. Українська мова і література  СумДПУ Вакін Ілля Олександрович (наук. керівник – проф. Семеног О.М.) узяв участь у  дводенній конференції-воркшопі «Освітній менеджмент: культура доброчесності як чинник якісної освіти».

Завідувач кафедри англійської філології та лінгводидактики Ганна Подосиннікова взяла участь у програмі професійного розвитку у Сполучених Штатах Америки за підтримки Державного Департаменту США

Завідувач кафедри англійської філології та лінгводидактики, керівник Міжунверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур СумДПУ імені А. С. Макаренка кандидат педагогічних наук, доцент Ганна Подосиннікова взяла участь у програмі обміну українських викладачів “The Ukraine Teacher Exchange Program” Державного Департаменту США та Regional English Language Office (RELO) Посольства США в Україні (08.03.2024 – 26.03.2024).

Студентка ФІСФ СумДПУ стала учасницею проєкту Swedish Institute CAFU

Представниця факультету іноземної та слов’янської філології (ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) Світлана Маценко пройшла відбірковий етап до учаті у грантовому проєкті CAFU від Swedish Institute, який складається з Консорціуму партнерів: Folkuniversitetet, Stiftelsen Kursverksamheten vid Uppsala Universitetet (Швеція); Sustainability InnoCenter Ekonomisk förening (Швеція); Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, соціологічний факультет (Україна).

Серія міжнародних вебінарів на кафедрі англійської філології та лінгводидактики

НОВІ ГОРИЗОНТИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ТА ВИКЛАДАЦЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ відкриває кафедра англійської філології та лінгводидактики ФІСФ, СумДПУ імені А.С. Макаренка на майданчику Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – к.пед.н., доц., зав. каф. Г.І.Подосиннікова) спільно з Regional English Language Office (RELO) Kyiv, U.S. Embassy in Ukraine (А. Сухініна, Л Шило) та TESOL-Ukraine (М. Цегельська, Л. Ільєнко) у серії методичних вебінарів американського професіонала-практика Деббі Райнхарт.

Міжуніверситетська співпраця Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

10 квітня 2024 року відбулася інтерактивна лекція «From the earliest days prehistory to A.D. 1750», яку провела Олена Багацька, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.